Голова українського парламенту Андрій Парубій впевнений, що військовослужбовці ВМС України повернуть Кримський півострів під контроль Києва, передає Корупція.Інфо

Популярне: Там було справжнє пекло! Масштабна нічна пожежа на Хмельниччині. Кількість залученої техніки та персоналу шокує! (ВІДЕО)

Таку заяву керівник Верховної Ради зробив у неділю, 2 липня, вітаючи моряків з Днем ВМС.

Парубій висловив упевненість в тому, що моряки повернуть Крим Україні і відновлять українські військово-морські бази на півострові.

Спікер Ради побажав військовослужбовцям благополуччя і закликав їх залишатися вірними українського прапора.

Як відомо, раніше Парубій сказав, що Росія планує розташувати на території анексованого Криму ядерне наступальне озброєння.

"Зараз Росія проводить посилену мілітаризацію незаконно окупованого півострова, розміщуючи там новітні зразки озброєння і військової техніки. В тому числі планує розмістити, а за деякими даними, вже розмістила ядерні наступальні озброєння", – сказав Парубій.

Спікер українського парламенту також наголошував на тому, що російські окупанти на півострові переслідують кримських татарів та українців.

Не забув Парубій зазначити, що Росія активізує бойові дії на лінії зіткнення на Донбасі. Водночас він наголосив, що для України важливим є мирне врегулювання конфлікту, а для цього необхідно зберігати політичний тиск на Росію і санкції проти неї.

"А якщо ескалація агресивних дій Росії триватиме, я переконаний, ми повинні спільно прийти до посилення санкцій проти Росії", – сказав голова Верховної Ради.