Смерть екс-депутата від Партії Регіонів Ірини Бережної мимоволі звернула увагу на передбачуваного батька її дочки – бізнесмена Бориса Фуксмана, передає Корупція.Інфо

Популярне: А він що там забув?: У Мережі з’явились перші фото з похорону Ірини Бережної. Тільки подивіться, хто прийшов попрощатись з нардепкою

У медіамагната – українські корені. Він є інвестором, активним членом європейських громад і двоюрідним братом кінорежисера Олександра Роднянського. Батько засновника телеканалу "1+1" допоміг бізнесменові почати кар'єру кінематографіста. Через бажання нажитися грошима, Фуксман зайнявся фарцовкою, на якій у підсумку заробив стартовий капітал.

В офіційному шлюбі медіамагнат складався всього один раз за все життя – з киянкою Ерною. З нею він переїхав до Німеччини. Вже там вони розійшлися, але не офіційно. В той момент бізнесмен володів капіталом, нажитим за допомогою антикваріату і контрабанди. Тому гроші могли перейти до дружини.

Пізніше, він познайомився з нинішньою цивільною дружиною Лілією. У Фуксмана вже була на той момент донька, її ж дитину він виховував як власну. Однак, на цьому він не зупинився, в результаті Лілія народила йому спільну доньку. Як з'ясувалося, вона є двоюрідною сестрою Наталії Кобзон (донька Йосипа Кобзона).

В 90-е радянський співак був пов'язаний з армією. Це дало бізнесменові прямий доступ до забезпечення військ. Фуксман почав промишляти контрабандою: домашня начиння радянських офіцерів, а також, за деякими даними, уживана зброя радянського контингенту в Німеччині.

Про сім'ю медіамагната практично нічого невідомо. За версією деяких джерел, дочка Бережної є його дитиною. Джерело видання розповіло, що він переніс п'ять років тому інсульт, що значно підірвало його здоров'я.

За деякими даними, цивільна дружина дізналася про любовний зв'язок з екс-регіоналкою і змусила бізнесмена розлучитися з нею. Дитину він все одно забезпечував. Джерело також розповіло, що Бережна ображала Фуксмана на людях, а також називала його "старим м**ком".

Інформацію про удочеріння дитини загиблої жінки також підтвердили в оточенні.