Йшлося про надання летальної зброї, звільнення заручників та протидію російській агресії, передає Корупція.Інфо

Популярне: Це почнеться вже завтра!!! Синоптики зробили термінову заяву щодо різкої зміни погоди. Тримайтеся, українці

Сьогодні роль ООН у забезпеченні світової безпеки суто декоративна. Рада безпеки ООН, де засідають зокрема Росія та Китай, блокують будь-які ініціативи, які йдуть врозріз не лише з їхніми інтересами, але й з міжнародним правом. Тому домогтися від цієї установи вирішення якоїсь світової проблеми – марно.

Наразі в України є два нагальних питання, вирішити які без допомоги світового співтовариства практично неможливо – повернення Криму та залучення миротворчої місії на Донбас.

І це відбувається на тлі імітації кремлівським диктатором миротворчих потуг. Буцімто Росія не проти, аби на Донбас було залучено миротворчу місію. Звісно, у форматі, вигідному саме Москві.

Тому візит Президента України Порошенка та виступ на Генасамблеї ООН – один з механізмів, аби домогтися вирішення українського питання на нашу користь.

Якщо світові лідери зможуть знайти важелі впливу на Путіна (одним із основних гравців тут є президент США Трамп), то, можливо, на першому етапі вдасться звільнити Донбас від російських окупантів. Питання Криму наразі залишається за дужками, бо за путінського режиму його, скоріш за все, не повернуть.

Також надзвичайно важливими є переговори Порошенка та Трампа щодо надання Україні летальної зброї. Хоча експерти розходяться у прогнозуванні наслідків такого вчинку.

Одні кажуть, що це може лише посилити ескалацію конфлікту, коли Росія може вдатися до повномасштабного конфлікту.

Інші, навпаки, припускають, що це може втихомирити агресора, оскільки він не ризикне спричинити величезні втрати. Особливо напередодні президентських виборів.