У Мережу злили аудіозапис розмови директора НАБУ Артема Ситника, де він зізнається у втручання в президентські вибори в США.

Сюжет опублікував «BlazeTV».

«На сайті BlazeTV є аудіозапис виступу Артема Ситника, що розповідає про те, як вони навмисно закрили інформацію про Клінтон і розкрили про Манафорте. Вони допомогли сфальсифікувати вибори для Хілларі», – написав користувач Райан Дженсен.

Зокрема, в сюжеті йдеться про те, що в Америки є файл, де директор НАБУ визнається у фальсифікації виборів президента США на користь Гілларі Клінтон, після чого ведучий включає аудіозапис між Ситником і якимсь Колій.

Коля: Допомагали їм ці росіяни, ваші?

Ситник: Я думаю, що так. Я ж йому теж допомагав. Не йому, Хілларі. Їй допомагав.

Коля: А, коли її (позиції – Ред.) похитнулися, так.

Ситник: Ні, ну це так пишуть.

Іван: Мені здається, Хілларі (нерозбірливо).

Коля: Ну, наскільки я пам’ятаю, ви (нерозбірливо)

Ситник: Трамп же ж немає… У нього суто внутрішні проблеми, які домінують над зовнішніми. А Хілларі з тих політиків, які… гегемонія Америки в світі. І для нас як би так краще. А для американців краще те, що Трамп робить.

Коля: Ну, у нас багато американських експертів тут (нерозбірливо)Ситник: Ми ж оприлюднили дані про Манафорта, якого посадили. Манафорт був керівником штабу Трампа. У тому числі за те, що опублікували чорну бухгалтерію (нерозбірливо), посадили на 80 років. Трамп, не Трамп, по барабану, їх система працює чітко.

І коли були вибори, за тиждень до виборів ФБР відновили розслідування по Хілларі. У неї рейтинг впав на 7%, і Трамп з натяжкою переміг. Я тільки не можу зрозуміти, чого Трамп вызверился (?) на ФБР? Якби не ФБР, він не був би президентом. Вони Хілларі (знизили рейтинг на 7%.

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, що глава НАБУ сам зізнався в достовірності розмови під час бесіди з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назаром Холодницким. Ситник зазначив, що просто хотів допомогти Хілларі Клінтон. При цьому Луценко вирішив обілити директора НАБУ і заявив, що згідно з українським законодавством такі дії є незаконними, однак у США даний інцидент вважають втручанням у внутрішні справи Сполучених Штатів.

Нагадаємо, 14 березня 2019 року народний депутат Борислав Розенблат звинуватив Ситника в розголошення матеріалів слідства у справі про «чорної бухгалтерії» Партії регіонів і передачу їх у США в штаб Клінтон.