Народний депутат від партії “Слуга народу” Олексій Леонов після повернення із робочої поїздки на Донбас заявив про те, що позиції ЗСУ обстрілюють щодня. Політик зазначив, що до подібного він не був готовий, для нього було новиною те, що подібні провокації на фронті відбуваються щодня.

 

Про це він повідомив у своєму Фейсбук

“Поїхав у найбільш небезпечну зону, де ворог максимально близько (відстань до противника близько 130 метрів). На місці нас розділили по одному. Ніч провели з нашими військовими на позиції. За час перебування за нашу позицію було випущено 4 снаряди: два рази з підствольного гранатомета і два рази з РПГ. Військові кажуть, що провокації відбуваються щодня! ” – повідомив Леонов про порушення перемир’я з боку ворога.

Зазначимо, що раніше політик у соцмережі хвалився, що президент Володимир Зеленський досяг припинення вогню на Донбасі.

“Для мене Володимир Зеленський – перша людина слова. Ключові обіцянки, виконані Президентом на початку його каденції, були виконані в полоні, розблокування нормандського формату, припинення вогню та багато іншого. Пройшло лише 1,5 роки, а я впевнений, що рано щось судити.

Думаю, українці давно чекали на президента, який не дозволить собі міркувати з мовного питання для якогось політичного підсилення. Володимир Зеленський не один з тих, кому буде соромно за те, якою мовою ми визнаємо в церкві чи розмовляємо з родичами. У нас свобода вибору.

Бо всім, хто зараз розводить бруд навколо президента, хочеться побажати тільки сил, миру і злагоди. Та все ж, тобі не вдасться.”, – писав нардеп.

Журналіст Юрій Бутусов в Faceook зазначив, що Леонов після заяв про обстріл став “зрадофілом”.

“Леонов написав пост, як потрапив під обстріл, і дізнався, що так звані “провокації” – це обстріли росіянами українських військовослужбовців на українській землі. І написав, що відбуваються обстріли щодня! Це як же розуміти – Леонов заперечує припинення вогню? Адже все два тижні Леонов запевняв усіх, що припинення вогню вже відбулося! Це ж зрада!” – писав він.