У разі атаки РФ на американський військовий корабель в Чорному морі, росіяни можуть потерпіти видовищне поразку.

Про це заявив капітан першого рангу ВМС США Гаррі Табах в ефірі "5 каналу".

"Це не радянські кораблі. У них зовсім інша місія – загарбницька. Це авангард. Так що я скажу росіянам: " Не топіть його, тому що він потопить вас! "- попередив офіцер.

Причина всьому, за словами військового, – то, що судна США ніколи не ходять поодинці. 

"Вони завжди під прикриттям літаків. У Середземному морі стоять наші есмінці з томагавками, з гарпунами", – пояснив Табах.

"У нас президент не скаже, як товариш Сталін: " Не йдіть на провокацію! ". На кораблях США рішення приймає капітан. Якщо йому загрожує Папа Римський, він і його потопить", – пригрозив офіцер.

Зазначив він також ще одну відмінну рису: американці завжди оберігають свої судна. "Вони не підуть на таран, адже завдадуть шкоди собі ж", – підкреслив Табах.

Варто зазначити, що Вперше за останні чотири роки командування ВМФ США має намір провести перебазування відразу трьох авіаносців США. Окрім того, іще два есмінці перебазуються до Сан-Дієго (Каліфорнія), а універсальний десантний човен повернеться в Норфолк (Вірджинія).

Про це повідомляє ресурс The Navy Times.

Так, авіаносець USS Carl Vinson переміститься із Сан-Дієго до порту Брементон (Вашингтон) 17 січня. Там цей авіаносець пройде планове обслуговування і залишиться в порту Брементон, замінивши собою авіаносець USS John C. Stennis. Даний авіаносець буде переміщено до порту Норфолк для проведення середньострокового ремонту.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Початок переходу USS John C. Stennis запланований на 18 травня. Врешті решт авіаносець USS Abraham Lincoln із квітня до листопада здійснить трансєвразійське турне із Норфолку до Сан-Дієго.

Універсальний десантний човен USS Wasp повернеться із Японії до Норфлоку орієнтовно 20 вересня. Також із Японії до Сан-Дієго повернеться есмінець USS Stethem. Початок переходу запланований на 24 травня. Інший есмінець USS Shoup переміститься із порту Еверетт (Вашингтон) до Сан-Дієго.