У всіх містах і районах Луганської області зі стартом передвиборчої кампанії почалася масова роздача цукру виборцям в обмін на паспортні дані і номери телефонів.

На пакетах цукру в 5 кг в різних округах написані імена кандидатів від "команди Шахова" і "Нашого краю".

Виходячи з імен, які написані на пакетах цукру в кожному районі, "команда Шахова" визначилася з кандидатами на майбутніх позачергових виборах до Верховної Ради.

У 113 виборчому окрузі (Сватове) це Олександр Лукашов, в 112 окрузі (Рубіжне) – Сергій Вельможний (він керує приймальнею Шахова в Рубіжному), 106 округ (Сєвєродонецьк) – Сергій Фурман, 114 (Біловодськ) – Сергій Шахов, 107 (Лисичанськ) – Олександр Сухов.

Жителі області з різних міст і районів в соцмережах публікують фото, на яких відображена масова роздача цукру.

При цьому користувачі повідомляють, що, наприклад, в Боровеньках роздача відбувалася в присутності селищного голови та представника поліції.

У всіх випадках роздавали цукор в обмін на паспортні дані і номери мобільних телефонів потенційних виборців.

Користувачі в коментарях цікавляться, чому на факт "цукрового підкупу" немає ніякої реакції з боку поліції і СБУ.

Після колосального резонансу з'явилася інформація прес-служби головного управління національної поліції в Луганській області.

Так, 24 травня в поліцію було подано дві заяви громадян про підкуп виборців у вигляді роздачі цукру одним із ймовірних кандидатів у народні депутати. В рамках відкритих кримінальних проваджень проводяться невідкладні слідчі дії. Це офіційне повідомлення. У той же час за інформацією спостерігача ЛОО КВУ, при роздачі цукру біля заводу «Пролетарій» в Лисичанську були присутні троє поліцейських. Охороняли?

Нагадаємо, 24 травня в Україні стартувала кампанія з дострокових виборів до Верховної Ради.