Сьогодні пройшла інформація, що Антимонопольний комітет перевірить роботу будівельних магазинів Епіцентру і Нової лінії під час карантину, пише телеграм канал Політика страны.

І це правильно. Хоч і під кінець карантину (коли той же Епіцентр вже припинив продаж будматеріалів).

Але чому забули про ще одну мережу – Леруа Марлен? Яка працювала приблизно також як і Епіцентр. Зрозуміло, що там акціонери з тієї країни, де Аваков купує вертольоти.

Але все ж таки повинні бути єдині правила гри чи ні?

В свою чергу, телеграм канал Легітимний повідомляє:

З Епіцентром все буде просто, багато шуму, а за фактом хороший відкат чиновникам і маленький штраф до бюджету.
Уже багато джерел повідомляють, що сума загального штрафу не перевищить 0.5млн гривень, хоча повинна бути мінімум 50 мільйонів гривень.
Уже в уряді “порішали” за Епіцентр, так як це зробили 9 квітня.
Зараз будуть створювати ілюзію для ЗМІ та суспільства, що у нас все чесно. Затягнуть цей кейс з розслідуванням. За підсумком навіть докладати не будуть, наскільки в цілому оштрафували Епіцентр, а сума то виявилась смішною.
Кому епідемія, а кому бізнес. Тому ніколи не вірте в благодійність нашого українського бізнесу, вони 1 гривню дадуть, а тисячі «намутили».

Також, як повідомляє Легітимний: Анонімні політичні канали збираються звинуватити в замовний атаці на Епіцентр, яка коштувала близько 50.000 $. Після кампанії в Телеграмі цей трек став основним в інформаційному порядку країни, а Герега змушений подекуди навіть «прикрити» торгівлю будматеріалами до 12 травня. Скандал був настільки значним, що спровокував вибухову реакцію в суспільстві, а лідери місцевого самоврядування в відкриту виступили проти центральної влади. Іміджеві втрати поніс Президент, а чиновники Офісу Президента які придумали цю схему були змушені виправдовуватися перед Зеленським. Як повідомляють джерела, Зеленський був дуже злий, він втомився від скандалів і зазначив, що кожен понесе жортоке покарання. Варто зазначити, що Легітимний ще раніше зазначав, що джерела повідомляли, про те що Зеленський чихвостив Тимошенка, в кабінеті лунав крик.

Окрім того, як повідомляють джерела, сьогодні Володимир Зеленський порушив питання обіцяних доплат медикам, які не були перераховані в областях. У відповідь Міністерство охорони здоров’я повідомило, що всі гроші були перераховані в регіони, включно з урахуванням доплат у 300%. До того ж Максим Степанов уже провів селекторну нараду для з’ясування причин невиплат. Здебільшого місцева влада рахувала доплати не від окладу, а від відпрацьованого часу, використовуючи не постанову Кабінету Міністрів, а рішення Міністерства соціальної політики від 2003 року. Тому, навіть маючи гроші для виплат, регіональна влада не змогла здійснити необхідні доплати лікарям, котрі працюють з хворими на COVID-19.

«Це тягнеться надто довго. Якщо місцева влада не може впоратися з нарахуванням обіцяних і справедливих доплат, треба шукати, хто нестиме відповідальність», – зазначив Володимир Зеленський.