Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко може очолити “Мілан.”

Керівництво клубу шукає заміну Марко Джампаоло через незадовільні результати команди. Джампаоло дадуть тиждень на виправлення ситуації, або звільнять вже найближчим часом.

Напередодні “Мілан” зазнав третю поспіль поразку, програвши в Серії, А “Фіорентині” з рахунком 1:3.

Повідомляється, що екс-головний тренер збірної України і київського “Динамо” Олег Блохін отримав пропозицію від європейського клубу.Блохін може очолити грецький ПАОК.

Зараз грецьким клубом керує португалець Абель Феррейра, але керівництво команди незадоволене результатами і шукає йому заміну.

В даний момент йдуть переговори. У грецькому клубі впевнені, Блохін – це спеціаліст, який може допомогти команді вийти на новий рівень.

Олексій Михайличенко призначений на пост головного тренера київського “Динамо”.

Михайличенко замінив на цій посаді Олександра Хацкевича. До цього призначення Михайличенко працював в клубі в якості спортивного директора.

Президент “Динамо” Ігор Суркіс розповів, чим керувався при виборі нового головного тренера команди.

“Я з величезною повагою ставлюся до Вернидуба. Він виконав величезну роботу в тій команді (“Зорі”), де працював. І в тій команді працювати було набагато складніше, ніж у київському “Динамо”. Немає тих можливостей. Насамперед, команда не мала свого дому, але вона виступала на досить високому рівні, і не було таких великих провалів.

Але моє рішення було зроблено з однієї простої причини: Михайличенко був у курсі всього, що відбувалося в київському “Динамо”. Від нього не було таємниць. Він займався трансферною політикою, він 4-5 раз на місяць виїжджав у відрядження, дивився ігри інших команд, спілкувався з Хацкевичем, бачив тренувальний процес, знає команду зсередини”, – сказав Суркіс.

Нагадаємо, що Михайличенко вже працював з “Динамо” з 2002 по 2004 роки, а також у 2012 році.