Директора департаменту платіжних систем НБУ викрили у хабарництві.

У Генеральній прокуратурі України розповіли подробиці затримання директора департаменту платіжних систем НБУ та його спільників, передає Корупція. інфо

Співробітники Генеральної прокуратури спільно зі співробітниками Служби безпеки України в четвер затримали при отриманні останньої частини неправомірної вигоди в сумі 25 тисяч доларів директора департаменту платіжних систем Національного банку України та трьох його спільників, які виступали в ролі посередників.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

«Зазначений керівник департаменту платіжних систем Національного банку України, діючи умисно, з корисливих мотивів, спрямованих на отримання неправомірної вигоди для себе, розробив злочинну схему, спрямовану на вимагання та отримання через зазначених посередників від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю неправомірної вигоди на загальну суму 35 тисяч доларів в два етапи за реєстрацію в Нацбанку внутрішньодержавної платіжної системи «Платісервіс» для здійснення готівкових та безготівкових переказів в межах України та видачу зазначеному підприємству відповідного свідоцтва», – повідомляють в ГПУ.

У відомстві зазначили, що одним з посередників є громадянин Азербайджану, про що листом повідомлено посольство Республіки Азербайджан в Україні.

Затриманому представнику НБУ повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України, а також його спільникам по ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди, а його спільникам – посередництво в її отриманні).

Зараз  вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.