Шоумен Андрій Данилко вирішив припинити конфлікт з Притулою. Він зізнався, що не тримає зла на ведучого.

Відповідна заява прозвучала в ефірі програми «С*ка з Фейсбуку».

Раніше конфлікт між Притулою і Данилко стався в прямому ефірі Національного відбору на міжнародний пісенний конкурс Євробачення.

Данилко назвав Притулу «крутим ведучим» і зазначив, що конфлікт вичерпано.

«Я завжди за Сергія заступаюсь, коли кажуть, що він якийсь бестактен. У нього така роль, він повинен тролити, повинен провокувати якісь суперечки. Я вважаю, що він крутий ведучий!» заявив артист.

Раніше повідомлялося, що Андрій Данилко заявив, що він завжди може відстояти свою думку, а також зробив акцент на тому, що коментарі і негативні відгуки в соцмережах він не читає. Однак не втримався і сказав, що всі, хто критикує національний відбір, просто «ляпають язиком».

У цьому році Андрій Данилко вирішив прокоментувати те, що відбувається в соцмережах навколо Національного відбору на пісенний конкурс, а також відповісти критикам, які висловлювалися на адресу українського Нацвідбору.

Андрій Данилко заявив, що він завжди може відстояти свою думку, а також акцент на тому, що коментарі і негативні відгуки в соцмережах він не читає. Однак не втримався і сказав, що всі, хто критикує національний відбір, просто «ляпають язиком».