Український олігарх Ігор Коломойський заявив, що на обраного президента України Володимира Зеленського немає компрометуючих його записів або документів. Про це він розповів в інтерв'ю журналістам Bihus.info.

"На нього не може бути компромату. Він з іншої опери. Я впевнений, що ні у кого немає на нього компромату", – сказав Коломойський.

Однак, на запитання журналіста, чи є взагалі якісь цікаві записи із Зеленським, олігарх відповів: "Не знаю. Може бути, треба у Льовочкіна запитати".

Раніше повідомлялося, що Коломойський заявив, що готовий відновити свої поїздки в Україну після перемоги Зеленського на виборах. На питання, що зараз змінилося, Коломойський заявив, що тепер "немає політичного підтексту". Він додав, що Зеленський "не буде дзвонити в суди і давати їм команду випускати Коломойського з країни або не випускати".

Нагадаємо також, що Коломойський заявляв, про готовність консультувати обраного президента України Володимира Зеленського. А також про те, що Коломойський вболівав за перемогу Зеленського разом в міністром МВС, Арсеном Аваковим.