Колишній губернатор Львівської області Василь Горбаль розповів, як під час президентства Віктора Януковича один з голів ОДА заходив до нього на прийом на колінах, передає Корупція Інфо

Він пояснив, що за час, поки він був головою Львівської обласної державної адміністрації (квітень-грудень 2010 року), його кілька разів разом з іншими губернаторами викликали до президента.

"Всі сиділи в одній кімнаті, а потім по три людини, я так розумію, щоб не створювати чергу, запрошували в приймальню, після чого заходили в кабінет. На моїх очах один дуже шановний голова обласної адміністрації, кремезний, відкривши двері, впав на коліна, і далі пішов на колінах. Людина доросла, старше мене років на 20, з досвідом, відчиняв двері і падав на коліна. Я бачив тільки перший метр, далі двері закривалися. Він із Заходу України. Прізвище називати не буду, я поважаю цю людину", — розповів він.

У мережі припустили, про кого із губернаторів того часу йде мова. Андрій Савчук написав: "Це Вишиванюк (екс-губернатор Івано-Франківської області Михайло Вишиванюк, помер 18 червня 2016 року, — ред.), покійний вже". Наталія Сторожилова: "Да ладно)))". Сергій Кіквідзе: "Не смішно"