Увечер в Дніпрі зґвалтували і пограбували 17-річну дівчину. Подія трапилася близько 23:00 в Амур-Нижньодніпровському районі міста. Про це повідомляє Патрульна поліція в Дніпропетровській області.

З 35-річним жителем Луганська неповнолітня дівчина познайомилася на громадській зупинці, де чоловік чекав на таксі. Нарікаючи їй на те, що автомобіля довго немає, він запропонував провести її додому. Дівчина погодилася на пропозицію незнайомця. Вибравши безлюдне місце, чоловік напав на неповнолітню, зґвалтував її і пограбував. Після чого зник з місця злочину.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

"Поліцейським дівчина розповіла, що через свою наївність погодилася на пропозицію незнайомця. Пізніше він зґвалтував її і відібрав обручку, сережки, браслет і мобільний телефон. Потерпілу опитали, а інформацію про чоловіка передали патрульним, які взялися відпрацьовувати територію", – розповів "Сьогодні" прес-секретар Патрульній поліції в Дніпропетровській області Людмила Копиленко.

 Інформацію про подію передали також таксистам, адже чоловік якраз чекав приїзд одного з них. Затримати його вдалося на залізничному вокзалі. Після чого правоохоронці доставили його в Амур-Нижньодніпровське відділення поліції.

"Відкрито кримінальне провадження за ст. 152 КК України ("Зґвалтування") і ст. 187 КК України ("Розбій"). Триває досудове розслідування", – розповіла "Сьогодні" прес-секретар Національної поліції Дніпропетровської області Ольга Кузнєцова.

Нагадаємо, нещодавно в Дніпрі знайшли тіло жорстоко вбитої 13-річної дівчини.