Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, збирається втекти з України через екстрадицію ще одного фігуранта справи Олексія Левіна з Болгарії.

Про це пише активіст Роман Сініцин у своєму Facebook.

“У нас є чіткий інсайд і навіть не один і навіть з близького оточення є, що Мангер “стає на лижі” в зв’язку з екстрадицією Москала-Левіна з Болгарії. В найближчі дні. Збирається. Звалити. Адвокати Мангера двічі намагались потрапити в Бургасі до Левіна, не фартануло. Як тільки Левіна екстрадують і він дасть покази СБУ\ГПУ – Мангер заїде на СІЗО, зараз він під заставою”, – написав Сініцин і закликав правоохороні органи слідкувати за цим.

Ми вже сьогодні повідомляли, що Суд болгарського міста Бургас ухвалив рішення про екстрадицію в Україну затриманого раніше Олексія Москаленка (Левіна).

Місцева прокуратура заявила, що рішення суду обґрунтоване. Захист Левіна може оскаржити це рішення. Затриманий болгарськими правоохоронцями Левін підозрюється в Україні у причетності до вбивства активістки з Херсону Катерини Гандзюк. Про це повідомило болгарське видання «Флагман».

Окрім того, це не єдина ситуація, яку просять тримати на контролю
Подаємо слова Євгена Шевченка, консультанта НАБУ в оригіналі:

Чи прийде весна?..

У січні 2016 року прокурор ГПУ #Матюшко вирішив купити собі посаду в НАБУ і чомусь подумав, що я йому в тому допоможу. Я «допоміг» – долучив до справи Олексія Гриценко і незабаром прокурора було заарештовано.

Проте за кілька днів Матюшко вийшов із СІЗО, а продажні потвори-судді Голосіївського суду протягом чотирьох (!!!) років так і не спромоглися винести вирок

Аж ось справу забрав Вищий антикорупційний суд і вчора відбулося перше засідання. Розповів суддям, як усе було. Також суд дослідив матеріали справи та відеозаписи зустрічей, які проходили в рамках НСРД (негласних слідчо-розшукових дій).

18 березня ще допитають свідків Гриценка та Шабуніна і має бути вирок. Яким він буде? На мою думку, він має бути обвинувальним на всі 100%, але чи почне нарешті ВАКС виносити вироки корупціонерам? Дізнаємось вже незабаром.