Олігарх Ігор Коломойський запропонував музиканту Святославу Вакарчуку укласти контракт з телеканалом “1+1”, як це зробив “Квартал 95”, програми якого крутили перед виборами президента. Це була відповідь на репліку журналіста про можливість використання телеканалу артистом-кандидатом під час виборчої кампанії.

“Нехай Вакарчук піде. Нехай підпише контракт з якимось телеканалом. Він же за різними скаче, коли його концерти показують. От нехай укладе з «плюсами» ексклюзивний контракт, що ми будемо транслювати його концерти, його диски, його хіти. І у нього теж буде в експлуатації цілий канал. Це обрана модель. Пішов чоловік, який має справу до мистецтва”, — заявив Коломойський.

Як відомо, Святослав Вакарчук організував партію “Голос”, з якою піде на вибори у Верховну Раду. 7 червня партія проведе з’їзд, на якому затвердить персональний склад виборчого списку для участі у виборах.

За вимогами партії, кандидати в народні депутати від “Голосу” повинні мати незаплямовану репутацію, не залежати від олігархів і бути готовими пояснити свої доходи, не повинні бути пов’язані з режимом Віктора Януковича, Комуністичною партією України і проросійськими силами.Святослав Вакарчук заявляв, що своїм головним завданням, як політика, він вважає звільнення громадян України, які незаконно перебувають в ув’язненні на території Росії.

Варто зазначити, що, Ігор Коломойський у найближчому майбутньому планує знову стати співвласником ПриватБанку. Або, ймовірно, повернути частину грошей, які було вкладено ним в момент націоналізації банку.

Так, на думку Коломойського, держава може йому повернути статутний капітал у разі, якщо так вирішить суд. Для цього може бути призначено урядову комісію або незалежних аудиторів, які й повинні визначити, що у банку був капітал, "який помножили на нуль або навіть зробили негативним".

Коломойський припустив, що в Нацбанку тоді "так поміняли правила бухгалтерського обліку або обліку капіталу, нормативів", що його капітал став негативним. За його словами, на підставі цього і було проведено націоналізацію банку.

"Потрібно відновити мій капітал цього банку. Сказати, що у мене там є 50 або 60 млрд. Але вони не у мене в кишені, вони знаходяться в банку", – пояснив Коломойський.