Про це написав на своїй Facebook-сторінці соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Зубожіння, всі ми помремо”: Український телеведучий висміяв Юлію Тимошенко, присвятивши їй пісню

У ряді українських міст від компаній-перевізників надходять тривожні сигнали про шантаж та залякування з боку місцевих підрозділів СБУ і керівництва держадміністрацій.

    «Почалося повторення дій режиму Януковича. Люди, які залишилися з тих часів і які, на жаль, поки що не потрапили під політичну люстрацію, починають шантажувати і залякувати компанії-перевізники. Такий інцидент уже стався в Кривому Розі, звідки їхали три автобуси, які зупинили на території Кіровоградської області і заборонили їхати далі. Також 1000 чоловік хочуть виїжджати з Житомира, але всі рейси автобусів заблоковані місцевими підрозділами СБУ та керівництвом держадміністрацій. Аналогічну ситуацію маємо в Кропивницького », – написав політик.

Сакварелідзе закликав усіх, хто зіткнувся з подібними діями, а також всіх небайдужих приєднатися до завтрашньої акції, ініційованої «Рухом нових сил» та іншими опозиційними політичними силами.

    «Також раджу відразу безпосередньо організовано йти в той орган, який блокує перевезення (СБУ, МВС, райадміністрація), залучаючи адвокатів і включати лайфстріми. Публічність – наш головний метод протидії та захисту своїх прав! Створимо максимальний дискомфорт влади! », – повідомив опозиціонер.

Відзначимо, що на сторінці Михайла Саакашвілі в Facebook завтрашнє антикорупційне віче анонсовано під назвою «Винеси козла».