Метою візиту домушників у великодні вихідні стала квартира сім'ї рівненського судді Василя Шарапи, якого нещодавно обрали суддею Верховного суду і він з усією родиною переїхав до Києва.

За даними поінформованих джерел, із заявою про крадіжку звернулася молода дружина судді, яка поскаржилася, що у вівторок з їх орендованої квартири в провулку Костя Гордієнка (колишній Чекістів), розташованому поруч з Верховним судом, злодії винесли її золоті прикраси, норкову шубу, комп'ютерну техніку і майже 6 тисяч доларів.

Поліція завела справу за ч.3 ст.185 КК України (Крадіжка, поєднана з проникненням), але злодіїв поки не знайшли.

Про суддю Василя Шарапу відомо, що весь його трудовий шлях служителя Феміди пройшов в рівненських судах, а в 2016 році він і зовсім вийшов у відставку. Однак пізніше, коли почався конкурс до Верховного суду, він вирішив спробувати себе і успішно пройшов конкурсний відбір до Касаційного адміністративного суду Верховного суду. Не стали на заваді обранню навіть претензії до нього від Громадської ради доброчесності.

Раніше повідомлялося, що в Києві з квартири митної начальниці винесли золото, діаманти і аметисти, а також про те, що в Києві обікрали квартиру корейця – топ-менеджера технічного гіганта LG.