В Україні 1 серпня були оприлюднені списки абітурієнтів, які вступили на бюджет.

Видання Страна.ua шукало в цьому переліку дітей знаменитостей, але виявилося, що українську освіту обирають одиниці, передає Корупція.Інфо.

У цьому році повинні були закінчити школу Євгенія та Олександра Порошенко, дочки-двійнята президента України; Христина Фіглус, дочка екс-міністра фінансів Наталії Яресько; Христина Гройсман, дочка прем'єр-міністра і Христина Яценюк, старша дочка екс-прем'єра.

На офіційному сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, де можна подивитися, хто в який вуз України вступив, і потрапляє на бюджет, ми не знайшли дочок Петра Порошенка, які в цьому році закінчили Кловський ліцей іноземних мов №77. Зазначимо, що вони разом з молодшим братом Михайлом одночасно з київською школою здобували освіту в британському "Конкорд коледжі" (Concord College) і швидше за все проведуть ще один навчальний рік у містечку Шрусбері.

   

Також у системі ЗНО не зареєстрована Христина Гройсман, дочка прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Навесні вона повинна була закінчити Новопечерську школу столиці, куди прийшла вчитися з 10-го класу. Але Христина в 11 клас в у Києві не ходила, а стала студенткою CATS College в Лондоні (Великобританія). Напевно, саме там дівчина продовжує здобувати освіту.Христини Яценюк, дочки екс-прем'єра, теж немає в базі абітурієнтів. У цьому році вона не вступила ні в один з українських вузів. Нагадаємо, що раніше обидві дитини Арсенія Яценюка (Христина і Софія) були ученицями спеціалізованої школи №89 з поглибленим вивченням англійської мови, що на Печерську. Однак у минулому році батьки перевели за порадою знайомих Христину в іншу школу. Який саме цей навчальний заклад, Арсеній і Терезія не афішують.

Син віце-прем'єр-міністра Розенка пройшов на бюджет, а дочка – ні

Анастасія Розенко, випускниця гуманітарного ліцею при КНУ ім. Т. Шевченка, судячи зі списків, вступала на факультет міжнародної економіки відразу в кілька вузів: КІМО, КНУ ім.Гетьмана, НАУ, Львівський національний університет ім. Франка, а в Києво-Могилянській академії вона обрала факультет інформатики. Але ні в один з цих вищих навчальних закладів на бюджет Настя не пройшла.

Ярослав Розенко, брат-близнюк Насті, вступив на бюджет у КНУ ім. Т. Шевченка на факультет психології. Він буде освоювати професію соціального працівника.

Дочка Яресько поїхала вчитися за кордон

Випускниця столичної Pechersk School International Христина Фіглус (дочка екс-міністра фінансів Наталії Яресько) вже визначилася з вищою освітою. Дівчина навчатиметься в Єльському університеті (Нью-Хейвен, США).