Після розмови з правоохоронцем адвокат заборонила дівчині спілкуватися з ким-небудь, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Їй не жити – її вб’ють!”: Люди готові на самосуд над Зайцевою

Після зіткнення автомобіля Lexus з людьми у Харкові водійка Олена Зайцева сказала одному з поліцейських, що сподівалася проскочити перехрестя. Про це повідомляє сайт 057.ua з посиланням на патрульного, імені якого не називає.

Вказаний правоохоронець нібито приїхав на місце кривавої аварії у Харкові одним з перших і спілкувався з дівчиною, яка була за кермом.

"Приїхали одними з перших, одночасно зі швидкою допомогою. До мене підбігла Олена Зайцева, але я ще не розумів, що вона водій, тому попросив її відійти і почав огороджувати місце ДТП стрічкою. Потім я повернувся до Олени, і вона сказала, що була за кермом Lexus. Вона віддала мені водійське посвідчення і документи на машину, які я передав слідчому", – розповів патрульний.

Після цього Зайцева сказала йому, що сподівалася проскочити перехрестя і бачила іншу машину – Volkswagen Tuareg.

"Тільки-но я до неї підійшов, вона сказала мені: "Я бачила ситуацію і думала, що встигну проскочити перехрестя. Я бачила боковим зором Volkswagen". Вже потім її адвокат заборонила їй спілкуватися з усіма", – додав він.

За його словами, інший екіпаж патрульних працював з водієм Volkswagen. Зайцева здала сечу і кров на експертизу, а його камера знімала.  Також дівчина зізналася, що випила келих вина і ліки.

"Після цього нарколог ставила їй запитання – що і коли пила.  Зайцева відповіла, що випила келих вина з понеділка на вівторок, і приймала таблетки Пенталгін, які приймає вже 10 років. За її словами, це через стару травму, через яку ж у неї на обличчі залишилися шрами. Більше вона про травму говорити не захотіла. Нарколог сказав їй, що цей препарат суворо не можна приймати, якщо ти водиш машину", – додав правоохоронець.

Після нарколога Зайцеву відвезли до слідчого управління поліції де допитали і її, і водія Volkswagen.

"Водія Volkswagen першим допитали, він повернувся на місце події, щоб забрати машину, але вона була арештована. Він трохи пообурювався і сам поїхав в 4-ту невідкладну допомогу, де і ліг на лікування. Коли опитували подругу Зайцевої, мене при допиті не було. Адвокат Зайцевої приїхала вже після здачі всіх аналізів. адвокат Дронова (водій Volkswagen – Ред.) вже був під час аналізів", – додав патрульний.

Після цього Зайцева здавала кров та сечу вдруге в присутності жінок-активістів.