Головні новини України
Подобається

“Виписали штраф”: “Поліцейський” і “фіскал” намагались пограбувати водія

09/05/2018     Автор: Яна Романська
“Виписали штраф”: “Поліцейський” і “фіскал” намагались пограбувати водія

У Харкові бандити намагалися пограбувати водія машини з іноземними номерами. Вони представилися співробітниками поліції і фіскальної служби і вимагали хабар. Почувши відмову, погрожували розправою і намагалися задушити. Наостанок зірвали з шиї золотий ланцюжок і втекли, пердає Корупція.Інфо

Напередодні ввечері Віталію зателефонувала жінка з проханням перевезти дитячу коляску. Разом з замовницею в салон сів кремезний чоловік 30 з гаком років. Коли приїхали за адресою, пасажири заявили, що це спільний рейд поліції і фіскальної служби. Сказали, що на машину нібито накладено арешт, що виписаний штраф 8,5 тис.

Почувши відмову, жінка, нібито для перевірки, забрала у Віталія всі документи на авто. З ними сіла в патрульний "Пріус", що під'їхав, а чоловік висмикнув ключ із замка запалювання і спробував силою витягнути Віталія із-за керма.

Не зумівши витягнути Віталія з салону, зловмисник зірвав з його шиї золотий ланцюжок і втік.

Віталій подзвонив у "102". Але знайти кривдників у поліцейській формі правоохоронці, що приїхали, не змогли.

Віталію обіцяють, якщо в справі дійсно замішані поліцейські, її перекваліфікують і передадуть в прокуратуру. В патрульній від коментарів відмовилися. У фіскальній службі повідомили, що спільних рейдів по автомобілях з іноземною реєстрацією зараз не проводять. Номер, з якого Віталію дзвонила нібито їхня співробітниця, тепер не відповідає.

Популярне: "Повинен відмовитися від другого терміну …": США поставили Порошенку жорсткий ультиматум. Чим не догодив Америці український Президент

Машина Віталія зараз на парковці райвідділу поліції. Забрати її він не може, залишився без документів і ключа.

Пропрацювавши два десятка років у міліції, Віталій впевнений, на нього напали не шахраї. І сподівається, що вони будуть покарані за всією суворістю закону.