Увечері в суботу, 2 лютого, в кафетерії «Трактир», розташованому на перетині вулиць Скороходова і Малої Морської в Миколаєві, помер відвідувач.

Як розповіла «Новинам-N» продавщиця кафетерію, ввечері в кафе зайшов молодий чоловік років тридцяти і попросив налити йому 100 грамів горілки. Випивши спиртне, чоловік пішов в туалет закладу. Через двадцять хвилин продавщиця згадала, що відвідувач з туалету так і не вийшов. Вона пройшла до туалету, проте двері виявилися замкненими зсередини і ніхто не відгукувався. Жінка за допомогою одного з клієнтів зламала двері і виявила лежачого на підлозі чоловіка без ознак життя.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На місце події прибув екіпаж патрульної поліції, а потім і слідчо-оперативна група Заводського райвідділу поліції. Експерт при зовнішньому огляді, ніяких слідів, що можуть свідчити про насильницький характер смерті не виявив.

Місцеві жителі стверджують, що померлому близько 30 років, він проживав на вул. Даля. Звати його Віктор, проте більше в мікрорайоні він відомий на прізвисько Козак.