Лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі замовив у ресторані "Сулугуні" перед тим, як його видворили з України, горілку "Фінляндія", передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст і блогер Андрій Дзіндзя.

"Виявляється, Саакашвілі не тільки обідав, а й горілочки випив! Відправили до Польщі ситого та напідпитку", – написав Дзіндзя.

Так, о 14:18 політику принесли чек, на якому було зазначено, що Саакашвілі до обіду замовив горілку "Фінляндію" на 130 гривень. Також до його раціону увійшли хінкалі з телятиною, хашлама, мчади, хачапурі по-мегрельськи, натахтарі, чай і фреш.

Нагадаємо, спецназівці затримали Саакашвілі в Києві, у Музейному провулку, біля ресторану "Сулугуні" 12 лютого, після чого політика відправили до Польщі.

Пізніше соратниця Саакашвілі Єлизавета Богуцька на своїй сторінці в фейсбук розповіла, про що думав депутат під час затримання.

Сказати вам, про що думав Михайло там, в ресторані, де його взяли? Я скажу. Я не питала у нього дозволу на це. Але думаю, що ви самі все зрозумієте, прочитавши ці думки.

«Я ось думаю: може ну його все нафіг? Може марно я піднімаю українців на боротьбу? Може марно намагаюся дати їм зрозуміти, що вони можуть жити краще? Чому вони не виходять на марші? Вони кажуть, що готові до радикальних дій, так чому їх повинен здійснювати я, а не той, хто до них готовий у будинку біля екрану телевізора? Я втомився переконувати людей в тому, що вони гідні цивілізованого життя. Не хочуть. Не розуміють. Їх все влаштовує. Їм подобається Порошенко. Їм подобається, як він їх має … »

Напередодні ми думали про серію акцій, які повинні були пройти до 18-го числа. Думали про те, як провести марш і як дати зрозуміти народу, що з цим гарантом корупції у нас немає майбутнього. Тепер ми проведемо Марш без Михайла…".

 

Популярне: "Почали відтісняти і…": На Банковій перші сутички між поліцією і прихильниками Саакашвілі, дізнайтесь подробиці