e06d061a77a7bde916b8a91163029d411428747334

Те, про що раніше писали українські й російські ЗМІ, все-таки сталося: обіцяні керівництвом терористичної «донецької народної республіки» дипломи російських ВУЗів випускники донецьких вищих навчальних закладів не отримають.Про таку новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».Першими дізналися про глобальний «облом» донецькі «студенти» залишків «музичної академії імені С. Прокоф'єва», яка згідно з розпорядженням міністерства освіти і науки України офіційно переїхала в столицю України Київ.
 

«Російські дипломи випускники 2015 року Донецької музичної академії імені С. Прокоф'єва вручатися не будуть», – повідомив сьогодні приголомшеним і обдуреним студентам якийсь Парецкий, який терористи «днр» призначили деякий час тому «міністром культури». 

Але безжурний Парецкий порадив донецьким студентам особливо не сумувати, так як він це планує зробити це в 2016 році. 

«У абітурієнтів з України, а можливо і з Росії, буде стимул сьогодні надходити до нас – припустимо, в Ростовської консерваторії може не бути місць, і надходять приїдуть до нас. У тому ж Криму, наприклад, немає відповідного ВУЗу, і довгі роки звідти приїжджали до нас», – сказав Парецкий.