Під час так званого розіграшу семирічна дівчинка їла чіпси. Саме вони і зіграли з нею злий жарт, передає Корупція.Інфо 

Трагедія сталася в Квінсі, США, коли семирічна Прісайс Такер вирішила налякати свою маму. Дівчинка взяла пояс від халата і один його кінець обернула навколо своєї шиї, другий примотала до ручки холодильника, повідомляє The Sun.

Матері не сподобалася гра семирічної Прісайс, і вона попросила дочку негайно припинити. Жінка пішла в кімнату, а малятко залишилася на кухні їсти чіпси. Близько 15 хвилин ніхто не звертав увагу на тишу, а піти на кухню вирішив старший брат Прісайс.

Хлопчик побачив, що його сестра тримається за горло і задихається, і відразу ж покликав на допомогу. Прибулі медики забрали дівчинку в лікарню, але її не вдалося врятувати.

"Однією з причин задухи стала жменя чіпсів, що застрягли в горлі. У дівчинки помер мозок. Причини події нам ще належить встановити"

Популярне: "З 1 квітня пенсіонерам, що працюють перерахують пенсії…": Дізнайтесь подробиці

Сусіди розповіли, що дівчинка неодноразово розігрувала дорослих способами самогубства. Наприклад, прикидалася пораненою або побитою, а іноді імітувала смерть. Однак в поліції повідомили, що родина на обліку не перебуває і ніяких адміністративних правопорушень у неї немає.