Скандальний політик Михеїл Саакашвілі розповів, що не дивлячись на всі заяви про те, що він повернеться в політику в Грузії, свої плани на Україну він не змінить, передає Корупція.Інфо.

Таку заяву екс-президент Грузії зробив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

Саакашвілі вирішив прокоментувати своє інтерв'ю телеканалу RTVi в якому він заявив, що збирається восени повернутися в Грузію. Через ці слова на політика накинулися українськи шанувальникі, які звинувачували його в обмані й зрадництві.

"В інтерв'ю телеканалу RTVi я сказав, що восени я вже повернуся до Грузії. На жаль, більшість ЗМІ зробили такі заголовки, з яких випливає, нібито я збираюся повернутися в Грузію займати там якусь посаду. Завдяки таким заголовкам люди роблять висновок, що я нібито вирішив залишити український народ тим злодіям, які ним зараз помикають."Чоловік вирішив роз'яснити, що така інтерпретація його слів не правильна. За його словами, успіх Грузії багато в чому залежить від України. Саме тому він збирається підтримати в Грузії свого кандидата, а сам планує балотуватися на пост Президента на виборах 2019 року в Україні.

"Україна – це ключ до опору путінській Росії, це той могильний камінь, яким придушать Путіна! Успіх України важливий не тільки українцям, а й грузинам, естонцям, латишам, литовцям, і всім іншим народам колишнього СРСР. Проти совка, який Путін намагається викопати з могили. Тому я ні за що не залишу українців одних в їх боротьбі проти тих злодюг, які працюють на успіх планів Путіна! Це моя боротьба не тільки за незалежність України, а й за незалежність Грузії! У Грузії я підтримаю кандидата в президенти від широкої народної коаліції, а в Україні продовжу боротьбу за те, щоб українці жили не гірше швейцарців."