В індійському штаті Мадхья-Прадеш виявлено понівечене тіло дитини. Школярка не дала себе згвалтувати, тому злочинець вирізав їй очі і вбив, передає Корупція.Інфо

Правоохоронці встановили, що дівчинка зуміла чинити опір, відбивши сексуальне домагання. Цим вона привела педофіла в лють. Він бив, душив, спотворював і в підсумку зарізав жертву куском скла.

Бездиханне тіло дівчинки знайшли в полі місцеві жителі і викликали поліцію. Правоохоронцям довелося відтісняти натовп, розлючений жорстоким вбивством дитини. Щоб приховати жахливі травми, вбиту завернули в ковдру і в такому вигляді відправили в місцеву лікарню для експертизи. Злочинець поки не знайдений.

Популярне: «Ви зае * али вже весь народ!»: Громадський активіст в різкій формі попередив Ірину Геращенко

Раніше 39-річний житель Рам Гопаль Патель дав 19-річному місцевому чаклуна каструвати свого 13-річного сина сокирою, щоб вигнати з дому злих духів. Хлопчик помер від втрати крові. Примітно, що мати сімейства Суніта заявила, що все це – витівки диявола, який помутив свідомість її чоловіка. Обвинувачені були арештовані за вбивство, змову і приховування доказів.

За даними Національного бюро по боротьбі зі злочинами в Індії, в 2015 році 135 осіб стали жертвами чаклунських практик. Таким чином, від цих методів в країні раз у три дні помирає людина.