Президент Молдови Ігор Додон, який знаменитий своїми теплими стосунками з главою Кремля Володимиром Путіним, визнав анексію Криму Росією

Він привітав Україну з Днем Незалежності і зазначив, що не визнає анексії Кримського півострова і підтримує ті кордони, які визнані міжнародним співтовариством, йдеться в його Facebook.

“Хочу підкреслити, що Республіка Молдова завжди підтримувала, підтримує і надалі підтримуватиме територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах”, – написав Додон.

Також він висловив надію на проведення найближчим часом двосторонньої зустрічі, на якій треба обговорити спектр питань, що стосуються молдавсько-українських відносин.

Ігор Додон вже не вперше говорить про швидку зустріч з українським колегою. Попередній президент України Петро Порошенко відмовлявся зустрічатися з Додоном за його висловлювання під час передвиборної кампанії про те, що Крим належить Росії.

Порошенко висував Додону чітку умову для зустрічі, за якою переговори можуть відбутися: для цього Додон повинен був визнати російську агресію проти України, включаючи незаконну анексію Криму. Але вочевидь, Додону дуже важлива зустріч із Зеленським, якщо він виконав умову Порошенка, але не для екс-президента, а вже для новообраного Зеленського.

Раніше Додон всіляко підтримував президента РФ Володимира Путіна, а той в свою чергу обіцяв допомогу Молдові. За словами Путіна, Росія повинна допомогти країні подолати кризу.