Україна та Сполучені Штати Америки продовжують спільно працювати над санкціями проти росії, аби зробити їх максимально ефективними.

Про це повідомив у Телеграмі Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за результатами зустрічі у Вашингтоні із спікером Палати представників Ненсі Пелосі та членами Конгресу США.

«Продовжуємо спільно працювати над санкціями проти росії, аби зробити їх максимально ефективними. 56 днів повномасштабної війни Україна стримує агресора. Ми відчуваємо значну підтримку від Сполучених Штатів. Зазначив про це на зустрічі зі спікером Палати представників Ненсі Пелосі та членами Конгресу США», – написав Шмигаль.

За його словами, учасники зустрічі обговорили ключові аспекти: зброю, санкції та фінанси.

«На черзі вже шостий пакет (санкцій – ред.)», – підкреслив він.

Глава уряду додав, що Україна так само потребує фінансової допомоги для підтримки внутрішньо переміщених осіб, а також у процесі розмінування наших територій.

Важливою темою також стала підтримка людей, які перебувають поблизу або в зоні бойових дій. Шмигаль закликав консолідувати зусилля партнерів для допомоги їм.

«Подякував пані Пелосі за її послідовну підтримку України впродовж цих восьми років війни, за розуміння проблем і викликів, з якими зіткнулася наша країна», – додав прем’єр.

Раніше Денис Шмигаль та віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс на зустрічі скоординували подальші кроки, спрямовані на підтримку України.

Про це стало відомо із Твіттера глави уряду.

«Під час візиту в США провели зустріч із другом України Валдісом Домбровскісом. Скоординували подальші кроки, спрямовані на підтримку та перемогу України. Вдячний ЄС. Зупинимо агресора разом», – написав Шмигаль.

Як повідомлялося, Шмигаль 21-22 квітня перебуває з робочим візитом у Вашингтоні (США). Глава уряду України бере участь у засіданні міністерського рівня в рамках The 2022 Spring Meetings Міжнародного валютного фонду та Світового банку. Шмигаль також проводить зустрічі з представниками Конгресу США, керівниками міжнародних фінансових та гуманітарних організацій, міністрами США.