Фотографія загиблої української стюардеси Валерії Овчарук в Instagram зворушила користувачів мережі. Фото зроблене 26 вересня 2019 року, проте після авіакатастрофи в Ірані під ним з’являються коментарі від небайдужих людей, друзів і знайомих дівчини. Деякі користувачі відзначили, що слова Валерії в описі до цього посту виявилися пророчими, деяких вони налякали.

“I love it so much. Вірю в те, що літаки ніколи не стануть для мене просто транспортом. І кожен політ буде нести в собі крапельку краси, романтики і приємних пригод”, – написала Валерія під зображенням.

У коментарях користувачі співчувають рідним українки.

“Мої співчуття! На жаль, слова виявилися пророчими”, “Співчуваю, дуже шкода всіх, такі молоді”, “Жах. Земля пухом тобі”, “Літак став домівкою назавжди. Царство небесне”, “Як шкода, що небо забирає хороших людей “,” Нажаль, літак приніс не романтику і не пригоди, а твою гірку смерть “,” літак не став для тебе просто транспортом “,” Бідна дівчинка “,” Ось хто дав право людям розв’язувати війни і розпоряджатися життями “,” Так любити те, що відніме життя. Така мила, молода. Світла пам’ять тобі, чиста душа “, – пишуть вони.