Пообідала до напівсмерті. Киянка впевнена: потрапила до лікарні після перекусу в одному із супермаркетів. На лікування вже витратила в 50 разів більше, ніж на страву, проте довести, що вона постраждала, навіть за наявності чеків не може, передає Корупція.Інфо

Висока температура, нудота і слабкість – і все це за 42 гривні. Саме стільки коштував Ользі Мальцевій обід зі столичного супермаркету – смажена печінка і варена картопля. Жінка згадує, того дня через завантаження на роботі перекусити змогла тільки ввечері і вже через кілька годин про це пошкодувала.
 

"Було настільки погано, що я думала, що вночі помру. У мене віднімалися руки, ноги, я не могла встати. У мене не те що не було сил, по мені тік піт, підвищилися температура", – розповідає Ольга Мальцева.

Жінка відразу ж викликала "швидку" й опинилася на лікарняному ліжку. Підраховує – на медикаменти витратила вже понад дві тисячі гривень.

"Це чек на 160 гривень, це на 225 гривень, це чек на тисячу двісті шістьдесят два", – показує вона.

Дзвонила і на гарячу лінію магазину. Там порадили звернутися до адміністратора і навіть обіцяли повернути кошти за чеком. Проте зараз відшкодовувати щось не квапляться.

"Звернення із СЕС до нас не було. Чому вона вирішила, що отруїлася в нашому супермаркеті?", – каже Людмила Кошова, адміністратор супермаркету.
 
Директор супермаркету дивується, мовляв, у них таке взагалі вперше.

"Я можу тільки порекомендувати офіційно звернутися до нашого офісу із заявами, із записами та іншими документами, які існують", – говорить Наталія Сліпченко, директора супермаркету.

Довести, що жінка отруїлася саме їжею з кулінарії супермаркету – найскладніше, каже юрист Таїсія Білоцька. "Вона повинна була звернутися ще до центру лабораторних досліджень щодо того, що у неї було виявлено отруєння, але це мало бути майже того ж дня, коли вона зрозуміла, що отруїлася", – пояснює Таїсія Білоцька, юрист.

Популярне: "Якісь відразу похабні думки, про те, що вона там робила": У Мережі з'явилося фото Юлії Тимошенко в компрометуючій позі

Тоді б супермаркет перевіряла Держпродпотребслужба. Проте Ольга сподівається вирішити конфлікт мирним шляхом. І найближчим часом надасть усі документи до головного офісу торговельної мережі.

 

Нагадаємо, раніше внаслідок обстеження працівників ресторану, де кияни отруїлися суші, не знайшли патогенних мікроорганізмів.