хабар

Керівника відділення внутрішньої безпеки Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України зловили "на гарячому" — чоловік отримав хабар у розмірі 15 тисяч гривень.

Про це на своєму персональному сайті написав заступник генпрокурора України, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає Корупція.Інфо.

"Задокументовано факт отримання неправомірної вигоди у розмірі 15 000 гривень керівником відділення внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загону Державної прикордонної служби від військовослужбовця указаного прикордонного загону за не створення службових перешкод при подальшому проходженні військової служби", — зазначив головний військовий прокурор.

Тепер високопосадовцю загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, а також конфіскація майна.

До слова, через контрабанду, яку масово переправляють із Закарпаття в Угорщину, у цій центральноєвропейській країні розпочались масові арешти митників.