Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 20 травня, зустрівся з главами іноземних делегацій та послами іноземних держав. Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

"Відчуваю вдячність за те, що ви в дуже короткий термін змогли приїхати до нас. Дякую міжнародним партнерам за допомогу у проведенні чесних виборів. Разом ми довели, що Україна – демократична держава. Дякую за допомогу в боротьбі з корупцією, економічними проблемами та головне – в боротьбі з російською агресією", – зауважив Зеленський, відкриваючи разом з дружиною Оленою урочистий прийом представників іноземних держав.

Він також висловив сподівання, що кількість міжнародних партнерів України зростатиме, а "Україна у міжнародному співтоваристві стане надійною сестрою, якою всі пишатимуться".

Володимир Зеленський завершив свою промову англійською, пообіцявши, що Україна матиме славу по всьому світу. Гості, які прибули на інавгурацію, стоячи привітали президента України.

У прес-службі президента зазначили, що на інавгурацію Зеленського прибули 5 лідерів іноземних держав – президент Грузії Саломе Зурабішвілі, Естонії – Керсті Кальюлайд, Латвії – Раймондс Вейоніс, Литви – Даля Грибаускайте та президент Угорщини Янош Адер.

Також наразі в Україні перебувають віце-президент Європейської комісії Марош Шефчовіч, міністр енергетики США Рік Перрі і спецпредставник США з питань України Курт Волкер, міністр національної оборони Канади Харджит Саджан, віце-президент Турецької республіки Фуат Октай, міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович і міністр закордонних справ Молдови Тудор Уляновскі, голова Міллі Меджлісу Азербайджанської республіки Октай Асадов, голова Сенату парламенту Чеської республіки Ярослав Кубера та низка інших почесних гостей.