Збройним силам України виповнилося 30 років. Генерал-лейтенант Валерій Залужний вирішив привітати з цим святом та нагадати, що українська армія є однією із сильніших у всьому світі. Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

Також Залужний підкреслив, що ЗСУ довелося пройти складний шлях задля свого розвитку, адже війна змусила українське військо змінитися.

Ми стримали ворожий наступ і надійно обороняємо державу, – зазначив він.

Варто зазначити, що Головнокомандувач наголосив на тому, що наразі українська армія готова до багатьох варіантів для розвитку безпекової ситуації, адже їй довіряють та вірять. 

За його словами, саме віра людей додає сил, щоб отримати перемогу, адже вже восьмий рік триває війна Росії проти України. 

Бойовий досвід та відважність українських воїнів високо цінують наші партнери. Й наше майбутнє – у НАТО, – запевнив головнокомандувач ЗСУ.

Додамо, що Залужний звернув увагу на те, що військові ніколи не зможуть забути своїх загиблих побратимів та посестер. Як зауважив головнокомандувач, вони будуть продовжувати боротьбу не лише за себе, а й за тих, хто поліг в цій жахливій війні. 

Також він подякував близьким тих людей, які доєдналися до ЗСУ, що зробили цей непростий вибір.

У День Збройних сил України бажаю вам стійкості, впевненості та віри! Разом до перемоги! Слава Збройним силам України! Слава Україні, – підсумував генерал-лейтенант.

Редакція ”Корупції Інфо” приєднується до привітання та від щирого серця бажає нашим захисникам наснаги та незламної віри!

Слава Україні!