На Східному узбережжі США через потужний шторм загинуло вже дев'ять осіб. Про це повідомляє NBC News, передає Корупція.Інфо

За словами місцевої влади, більшість смертей настав в результаті падіння дерев, які штормовий вітер вириває з корінням. Також одна людина в штаті Нью-Джерсі загинула через контакт з обірваної лінією електропередач. Загиблі є в Вірджинії, Меріленді, Нью-Йорку, Пенсільванії, Массачусетсі і Род-Айленді.

Негода на даний момент бушує на території 15 штатів східного узбережжя. Зокрема, губернатор штату Вірджинія оголосив на його території режим надзвичайного стану.Раніше ми писали про тропічний шторм на Філіппінах, який забрав понад 200 життів. Дія шторму відчули на собі більше 270 тисяч осіб. На території країни було відкрито 608 центрів евакуації.

Не так давно, 17 грудня, через зсуви, викликані тропічним штормом "Кай-Так", 26 осіб загинули, ще 23 вважаються зниклими безвісти.

Популярне: В Україні змінили видачу готівки з карткових рахунків. Дізнайтесь важливі подробиці

Крім того, 14 людей загинули від повені в Афінах. Грецька влада оголосила надзвичайний стан на маленькому острові Сімі в Егейському морі, там сильні дощі затопили будинки, магазини і електростанцію і змили транспортні засоби в море.