Українців обурила поява автомобільного кортежу політиків на алеї героїв Небесної Сотні в Києві під час святкування Дня Незалежності

Відповідне відео опублікував в Facebook журналіст Веніамін Трубачов.


“Друзі, усіх зі святом! З Днем Незалежності. Сходив на парад вранці. Подивився на військових, техніку, чиновників, яких окремо відгородили від людей. Виникло питання, а що керівництву країни дозволено їздити по алеї героїв Небесної сотні? Там же пішохідна зона чи вже ні? Усі кортежі заїхали і катались туди-сюди по дорозі, де розстрілювали людей. Розумію, що зручно їм, але здивувався. Давно мабуть у центрі Києва не був”, – прокоментував він відео.

Зазначимо, кадри обурили користувачів мережі.


«Ви абсолютно праві!», «Та їм все можна. Небожителі. Ноги з дуп повихитуються, якщо зайві 50 метрів пройдуть пішки. Це ж не держслужбовці. Це – бізнесмени. У них дуже дорогий бізнес-час», «Так цікаво, для кого цей парад, якщо людей від нього відгородили, за їх же ж кошти?», – пишуть вони під відео.

Як повідомлялося раніше, на параді, присвяченому Дню Незалежності України, в цьому році було багато новинок.


Зокрема, в «Марші Незалежності» серед всіх інших нарівні марширували дівчата. Вони виявилися курсантками Військового існтітута КНУ ім. Шевченко і військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному


Крім того, вперше міністр оборони Степан Полторак привітав військовослужбовців «Слава Україні!». На що отримав урочистий відповідь «Героям Слава!». До сих пір військовослужбовці офіційно використовували вітання ще радянських часів.

Відзначимо, що перша частина вітання – Слава Україні! – з’явилася ще за часів Української народної республіки (1917-1920 роки). Варіант «Слава Україні!» З відповіддю «Героям слава!» Був прийнятий в якості організаційного пароля-вітання серед членів ОУН і УПА на початку Другої світової війни.


Особливого поширення вітання отримало завдяки використанню активістами і прихильниками Євромайдану з 2013-2014 років.