Комерційного директора “Нафтогазу” Юрія Вітренка попередили про те, що через два місяці його посаду скорочують а він, фактично, залишається без роботи. Він упевнений, що таке рішення прийняв глава компанії Андрій Коболєв.

Про це сам менеджер заявив на своїй сторінці в соцмережі. “Друзі, мене тільки що формально попередили, що мою посаду скорочують”, – написав Вітренко.

Менеджер заявив, що його звільнив глава “Нафтогазу” Андрій Коболєв, якому він допомагав створювати імідж за гроші компанії. “Коболєву Кабмін, знову без жодного конкурсу, продовжив контракт на чотири роки. І тепер Коболєв фактично звільняє мене. Ми самі допомогли Коболєву створити його імідж. Так, Нафтогаз платить за його особистий піар, але це не головне. Ми хотіли змін у владі. Ми хотіли “нові обличчя”. Нам потрібно було разом із владою захищати Україну від російської агресії. Нам потрібно було, щоб влада проводила реформи, які можуть привести нас в Європу. А потім ми боялися “виносити сміття з хати”, переживаючи, що це допоможе нашим опонентам критикувати наш європейський вибір”, – написав Вітренко.

Нагадаємо, в “Нафтогазі” запустили радикальне переформатування управлінської вертикалі. Його автор – нова “права рука” голови правління Андрія Коболєва Отто Ватерландер, якого в січні призначили виконавчим директором НАК із трансформації.

Повідомляється, що саме через розбіжності з Ватерландером покинув “Нафтогаз” глава газового дивізіону Андрій Фаворов.