Питання призначення в. о. міністра енергетики України Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики Верховна Рада у четвер не розглядатиме, заявив голова парламенту Дмитро Разумков.

“Завтра такої можливості не існує… а далі подивимося”, – сказав Разумков в ефірі телеканалу “Прямий” у середу ввечері.

Спікер нагадав процедуру призначення на цю посаду – рішення фракції, фракція вносить подання прем’єр-міністру, який готує пакет документів та передає їх до Верховної Ради, потім подання голови Кабміну розглядає профільний комітет і “лише після цього це питання може потрапити до зали Верховної Ради”.

“Станом на сьогодні… таких документів від Кабінету Міністрів немає, тим більше я знаю, що і засідання фракції не було”, – наголосив спікер.

Разумков також зазначив, що під час двох попередніх голосувань він не підтримував кандидатуру Вітренка.

У свою чергу перший заступник голови фракції “Слуга народу” у Верховній Раді, керівник однойменної партії Олександр Корнієнко, завив, що питання призначення в.о. міністра енергетики України Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики буде виноситися на голосування в сесійний зал в третій раз.

“На початку пленарного тижня обов’язково є фракція … причина збирати фракцію, це кадрові питання. Тому що ми зрозуміли на прикладі першого призначення Юрія Вітренка, їх уже два було, там ще й таке буде …”, – сказав Корнієнко в ефірі програми “Хард з Влащенко “на телеканалі” Україна 24 “.

Він також зазначив, що за підсумками двох голосувань стало зрозуміло, що силами однієї тільки фракції “Слуга народу” підтримати таке призначення не виходить, і значить потрібна буде підтримка інших народних депутатів.