Віце-президент ФФУ Андрій Павелко подав заяву про відставку заради перезавантаження футбольної влади в Україні. Він закликав своїх колег зробити те ж саме.

«Дійсно, 3 грудня на виконкомі відбулася жорстка і принципова чоловіча розмова. Прозвучало багато справедливої критики і самокритики. Усім було зрозуміло,що так далі жити не можна, робота федерації вимагає негайного перезавантаження",- розповів віце-президент журналістам.

За його словами, від колег прозвучали заяви про необхідність зміни вищого керівництва ФФУ.

"Деякі мої колеги відкрито заявляли про те, що кризова ситуація підштовхує нас до об'єктивної необхідності перевиборів вищої керівної ланки ФФУ. І було б правильно, якби така ініціатива йшла безпосередньо з Будинку футболу"- зазначив Павелко.

Відтак, віце-президент ФФУ вирішив розпочати перезавантаження влади із себе.

"Треба не боятися приймати виклики часу і у рамках демократичних процедур знову доводити своє право на роль лідера. Я закликаю увесь управлінський штаб ФФУ наслідувати мій приклад. Таке самоочищення тільки надасть поваги та авторитету нашій футбольній асоціації в очах мільйонів уболівальників. Давайте продемонструємо людям, що механізм люстрації може бути цілком цивілізованим, а не тільки за допомогою сміттєвих баків",- закликав Андрій Павелко.

 

новини про Львів