Згорьована сільська жінка зізнається, що вже не знає в які двері стукати і куди звертатися – два місяці невідомості, в якій вона та її сім’я живуть, забирають усі сили і найменшу надію на справедливість. Наталія Жук, мати 16-річного Василя Гнатюка, якого підозрюють у вбивстві Ірини Мукоїди, що сталося 26 червня у селищі Вишнівець на Тернопільщині, звернулася у редакцію прес-центр, аби допомогли знайти її сина, передає Корупція.Інфо з посиланням на press-centr

Популярне: Від голови нічого не залишилось!!! Смертельна ДТП у Києві, видовище не для слабких нервів

–    Він знаходився на лікуванні у Тернопільській обласній дитячій лікарні із запаленням легень, – розповідає Наталія. – Протримали кілька днів – відпустили, з температурою. Тепер знову два дні протримали, суд постановив відвезти Василя до Львова, в психіатричну лікарню, нібито для проведення експертизи. Але ще сьогодні вранці лікар сказав мені принести йому ліки. Я принесла, взяла йому поїсти, а дитини немає! Вивели через чорний хід і кудись повезли. Я його навіть не бачила, не знаю куди повезли – чи до Чорткова (райцентр на Тернопільщині. – Ред.), чи у Львів…

Наталія нарікає, що не може знайти спільної мови зі слідчим, який веде справу її сина. Каже, що їй правоохоронець говорить одне, адвокатові – інше, і жодної конкретики, лише відмовки.

–    Мій син – неповнолітній, я маю право знати, де і в яких умовах він знаходиться? – питає жінка.


Кореспондент прес-центра зателефонував до слідчого. Однак він, посилаючись на таємницю слідства, відмовився спілкуватися. Натомість запевнив, що з батьками підозрюваного та їхнім адвокатом спілкується регулярно і нічого не приховує.

Нагадаємо, резонансне вбивство у селищі Вишнівець сталося в ніч на 26 червня. Того дня на світанку місцеві мешканці на узбіччі знайшли вбитою 17-річну випускницю місцевої школи Ірину Мукоїду. Вишнівчани одразу запідозрили у цьому місцевих мажорів, однак правоохоронці буквально за кілька днів затримали підозрюваного – хлопця із сусіднього села. Його заарештували на два місяці. Проте ні рідні 16-річного підлітка, ні односельці у його провину не вірять і вимагають знайти справжніх убивць. Навіть на знак протесту кілька разів перекривали міжнародну трасу.