Спритний журналіст не тільки зловив Андрія Парубія на тому, як чиновник викидає недопалок просто на асфальт, але ще і зберіг порушення на фото, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Голова парламенту Андрій Парубій під час перекуру біля Верховної Ради викинув недопалок сигарети не просто повз урну, а прямо на землю перед входом. На цьому чиновника застукав журналіст Максим Савчук і виклав фотографії інциденту в соцмережах.

Співробітник ЗМІ також прокоментував опубліковані знімки:

«Андрій Парубій, я все бачив. Що там з законопроектом 6730 зі штрафами до 1700 гривень за викидання сміття повз урни? Голосувати будете? А головне – виправлятися?».

Згаданий журналістом законопроект 6730 дійсно знаходиться зараз на розгляді і пропонує створити нову статтю в Адміністративному кодексі про викиданні сміття “повз урни”.

Згідно з документом, викидання побутових відходів в населених пунктах за межі ємностей, призначених для збору, утилізації чи переробки сміття каратиметься штраф 340-850 грн, а за повторне подібне порушення – від 850 до 1700 грн, якщо це не стосується описаних вище випадків.

Нагадаємо, що недавно були розкриті шляхи впровадження переробки вторсировини в Україні «сміттєвою мафією».