На Прикарпатті нарешті передали до суду справу ветеранів АТО, яких звинувачують у викраденні підлітка, передає Корупція.Інфо

Минулої осені на Прикарпатті чоловіки вивезли до лісу та познущалися з 14-річного підлітка. Компанія вивезла 14-річного хлопця в багажнику в ліс, роздягла його до шкарпеток, примушувала співати Гімн України, а на спині спробувала вирізати ножем слово «Україна». Голий підліток дістався дому в Коломиї та розповів про знущання матері.

Популярне: Москаль в шоці: Депутати проголосували за імпічмент Порошенка та відставку Луценка з АваковимПідозрюваних – мінімум семеро. Офіційно прізвищ не називають, але в Коломиї люди говорять, що це ветерани АТО та працівники муніціпальної інспекції, керівник котрої раптом звільнився через кілька днів після інциденту.

Невдовзі потерпілі, серед яких, окрім хлопця, була побита цими ж чоловіками жінка, відмовилися співпрацювати зі слідством. «Просять не розслідувати дану справу, бо вони не мають претензій. Психологічного впливу немає, ніхто нікого не боїться. Скорше всього, фінансова допомога», – вважає керівник місцевого відділу поліції Остап Білейчук. 

Мати викраденого підлітка із журналістами спілкуватись не захотіла, в помешканні побитої жінки ніхто не відгукнувся‡агрузка...