На Полтавщині в місті Червонозаводське Лохвицького району священик УПЦ МП змусив відкопати небіжчика і перепоховати. Інцидент трапився ще 15 років тому, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Тіло не можна хоронити, бо…”: адвокат сім’ї Ноздровської зробив гучну заяву

Про це розповів священик Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) Олександр Дедюхін на своїй сторінці в Facebook.

"Нічого нового МП, відмовившись відспівувати немовля, не зробив. Такі випадки були і раніше. Бували й взагалі страшні, коли років 15 тому, в Червонозаводському Лохвицького району Полтавської обл. Московський піп розповідав, що якщо ховає священик Київського Патріархату, то небіжчика не просто потрібно "перепечатати", а викопувати труну і повністю перезахоронювати", – зазначив він.

Користувачі активно коментують цей пост, обурюючись поведінкою "московських попів". "Лопатою їм по хребту", – пишуть вони.

Як повідомлялось раніше, увечері 31 грудня у Запоріжжі самогубець, який вистрибнув із вікна квартири, убив дитину – дворічного хлопчика. Коли сім'я звернулася до священика УПЦ МП із проханням про проведення церемонії похорону малюка, той відмовився, посилаючись на те, що він був хрещений у церкві Київського патріархату.