мітинг 2

Сьогоднішній мітинг проти реконструкції пл. Святого Юра – ні що інше, як відповідь мера Львова Андрія Садового на ультиматум громадських організацій щодо зриву відзначення ювілею митрополита.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міські раді Любомир Мельничук.

На думку Л. Мельничука, сьогоднішній мітинг – це відповідь мера Андрія Садового на гостру заяву з боку громадських церковних організацій, де його на пряму звинуватили у зриві відзначення 150-ліття з дня народження митрополита Андрея Шептицького і передали 20 тисяч відповідних звернень з погрозою відставки.

«Сьогоднішній мітинг – це позиція «Самопомочі», як би вони не пробували це маскувати, адже у ній брали участь представники нардепів від цієї партії. Так само ми бачимо чітку позицію мера Львова Андрія Садового щодо блокування питання спорудження пам’ятника і реконструкції пл. Св. Юра», – пояснив депутат.Він додав також, що йому дуже прикро, коли знаходяться політики, які спекулюють на цих святих речах і замість того, щоб достойно відзначити ювілей митрополита, створюють такі скандали.

«Щоби не говорили, та це вигідно передусім  ворогам України, адже процедура беатифікації митрополита триває не один рік і такі скандали ще більше затягують цей процес. Мене особисто в цій ситуації дивує одне: де межа лицемірства? Чому декларується підтримка церкви, а реальні кроки – зовсім протилежні?», – запитує Л. Мельничук.

Нагадаємо, сьогодні, 15 червня, у Львові під час мирного мітингу щодо спорудження пам’ятника Митрополиту Шептицькому «Пам’ятнику – так! Руйнуванню скверу – ні!» з організаторами заходу ледь не побилися представники організації християнських профспілок.

Джерело: Корупція.Інфо