На Тернопільщині з’явилися білборди на яких Юлія Тимошенко цілує святиню з рук Московського патріарха Кирила.

Про це повідомляє кореспондент Зоряна Довгань у програмі “Репортер”, що на каналі Прямий, який як відомо в підпорядкувані команди Порошенка.

Символічно, що всі білборди знаходяться в околицях Почаївської Лаври, яка нині підпорядковується Московському патріархату.

Таких білбордів в Тернопільській області встановлено три. Один з них знаходиться поблизу Почаєва, два інших в селищі Залізці.

За словами кореспондента, жителі селища розповіли, що вони не звернули спершу уваги на білборди. Вже пізніше зрозуміли, що це. Вони припускають, що це передвиборча провокація відносно Тимошенко, адже світлина, яку використали на зображені стара.

“Також додамо, що нещодавно в соціальних мережах з’явилась інформація, що з Почаївської Лаври виїжджають автобуси та мікроавтобуси на Київ для того, щоб протестувати проти Томосу, який можливо скоро відбудеться в Україні”, – сказала кореспондент в своєму репортажі, натякнувши, хто за цим може стояти.

Як бачимо, війна штабів кандидатів на пост президента України Юлії Тимошенко і Петра Порошенка входить в етап кульмінації.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Порошенківці звинувачують тимошенківців у використанні чорних технологій, тимошенківці звинувачують порошенківців у використанні адміністративного ресурсу. Брешуть і ті, і інші. Прихильники Петра Порошенка намагаються з себе будувати невинних демократичних жертв бандитів від політтехнологій, прихильники Юлії Тимошенко залишаються самими собою, але при цьому теж роблять з себе потерпілих. А в результаті, кого б не вибрали, терпіти буде народ.

Якщо поглянути на президентські рейтинги, то два кандидати у президенти Юлія Тимошенко та Петро Порошенко мають підтримку  майже в усіх регіонах України (Порошенко – за винятком Сходу).

Про це свідчать дані опитувань Фонду демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Зазначається, що серед кандидатів на президентську посаду останнім часом суттєво зріс рейтинг Тимошенко: серед респондентів, які мають намір брати участь у виборах  – з 13,3% у травні до 17,8% у серпні.

Далі йдуть Анатолій  Гриценко – 8,4%, Петро Порошенко – 7,9%, Вадим Рабінович  – 6,7%, Юрій Бойко – 6,4%, Володимир Зеленський – 6,1%, Олег  Ляшко – 5,8%, Святослав Вакарчук – 5,6%.