В українській столиці молода жінка з явними ознаками алкогольного сп'яніння стрибнула з моста Метро.


У повідомленні наголошується, що рятувальникам вдалося виловити потерпілу з води біля однієї з опор моста. Інцидент стався в ніч на суботу, 25 травня, близько 4:00.

«Жінка 1987 року народження вийшла на середину моста Метро і потім зістрибнула в Дніпро. Очевидці зателефонували на лінію екстрених служб. Рятувальникам вдалося виловити вирішила накласти на себе руки жінку біля однієї з опор приблизно на середині мосту », – розповіли рятувальники спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби (САСВС). 

На щастя, жінка вижила, але отримала сильні травми від зіткнення з поверхнею води. Співробітникам САСВС вона зізналася, що приїхала до Києва з Одеси, а на такий вчинок її змусив конфлікт з коханим. Рятувальники передали потерпілу, у якоъ були явні ознаки алкогольного сп'яніння, лікарям.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Києві жінка повісилася на пожежній драбині після сварки з коханим. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Житомирській області місцевий житель убив свою 8-річну дочку, після чого наклав на себе руки.