Півроку тому 32-річну вчительку з Пенсільванії Рейчел дель Тондо викрили в сексуальному зв'язку зі своїм учнем. Проїжджаючих повз поліцейських зацікавив автомобіль з вимкненим двигуном, вікна якого запітніли зсередини, повідомляє Daily Star. Тоді ніхто не міг і подумати, що ця історія закінчиться трагедією, передає Корупція.Інфо.

Всередині машини перебувала Рейчел з 17-річним учнем. Поліція її заарештувала, але потім відпустила. Як тільки ця інформація дійшла до директора школи, дівчину відразу ж звільнили. Слідом за цим її кинув наречений, який дізнався про її пригоди. В результаті Рейчел переїхала жити до матері.

Популярне: Вже схвалено Кабміном: В українців будуть забирати водійські права, дізнайтесь подробиці

Кілька днів тому вона вийшла в магазин за морозивом, а коли поверталася назад, невідомий вистрілив в неї шість разів. Від отриманих травм дівчина померла прямо на порозі будинку.

Адвокати, які займалися розслідуванням справи про зв'язок Рейчел з неповнолітнім, були шоковані звісткою про її смерть. Вони висловили співчуття її рідним і близьким. Однак поки причина вбивства невідома. Зараз слідчі шукають можливі листування з погрозами з боку 17-річного підлітка.