У Деснянському районі в одному з висотних будинків з 14-го поверху вистрибнув хлопець

Хлопцеві було всього 23 роки, він розбився на смерть. Дивом він упав у метрі від дівчини, що проходила повз, не зачепивши її. Інцидент стався 5 серпня, приблизно о 22:20-22:30, але зараз стали відомі страшні подробиці трагедії. Про це повідомляє Київ Оперативний у фейсбук.


Хлопець 23 роки, спортсмен, не курив і не пив. Сім’я не з багатих. Складається з батька, матері і двох синів. Загиблий був молодшим сином. Конфлікт вдома почався на ґрунті вкраденого у хлопця велосипеда. За розповідями знайомих сім’ї, за кілька місяців до трагедії хлопцеві на день народження подарували велосипед, вартістю близько 1,000$. А за кілька днів до трагедії, його вкрали, зрізавши протиугінний ланцюг.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Так от, вдома хлопця постійно звинувачували в неуважності і недбалості, через що і вкрали велосипед. В той трагічний вечір ситуація повторилася. Щоб не чути все це знову, хлопець вирішив вийти на вулицю, але його не випустили ні брат, ні батьки, перегородивши дорогу. Хлопець відповів “або я вийду через двері, або через вікно” йому відповіли “виходь”, так і не давши пройти через двері. Що власне хлопець і зробив. Вийшов у вікно. Спустився вниз тільки його брат. Батьки так і не вийшли.