корупція корупція

Завдяки проведенню негласних слідчих дій було викрито ряд протиправних корупційних діянь з боку службових осіб. Розшук проводився Управлінням нагляду за додержанням законів об’єднаними силами антитерористичної операції Головної військової прокуратури з Службою безпеки України.

Новину повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. Передає Корупція.інфо.

Так, 21.05.2015 затримано старшого офіцера відділення комплектування одного з військових комісаріатів Донецької області, який отримав неправомірну вигоду в розмірі 12 тис грн за сприяння зі свого боку у звільненні громадянина від призову на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Також 21.05.2015 було затримано старшого офіцера відділення комплектування одного з військових комісаріатів Донецької області. Його зловили за отриманням неправомірної вигоди в розмірі 12 тис. грн, яка мала сприяти у звільненні громадянина від призову на військову службу до Збройних Сил України.

В одному з міст Донецької області 23.05.2015 затримали начальника міграційної служби України. Він отримав неправомірну вигоду у розмірі 8 тис. грн за оформлення паспортів мешканцям тимчасово неконтрольованої території Донецької області.

Згідно ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою поєднане з вимаганням), затримані особи звинувачуються  у вчиненні злочину. 

23.05.2015 затримано командира роти матеріально-технічного забезпечення одного з окремих мотопіхотних батальйонів. Він надав неправомірну вигоду службовій особі за сприяння у переміщенні автомобілів з вантажем на тимчасово непідконтрольну українській владі територію.

Його також підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).

Затриманим особам судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою