У неділю, 22 червня, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці міста Яворова Львівської області (Яворівський гарнізон) зранку відбулася Божественна літургія, під час якої сотні людей молилися за мир в Україні.

А ввечері на церковному подвір’ї і дорослі, й діти біля фігури Богоматері благали щасливого повернення додому з війни вояків легендарної 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького. Про це повідомляє Корупція.Інфо

Люди вкотре навколішки в церкві, що під стінами 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького, благали Всевишнього спокою в країні: навіть маленькі діти чемненько вистояли все Богослужіння й, затамувавши подих, складали рученятка в молитві, коли отець-капелан Володимир Шидловський зачитував довжелезний список чоловічих і жіночих імен бійців, яких  яворівчани хочуть бачити вдома.

Якщо колись у гарнізонній церкві в Яворові на Богослужіння приходило чимало військовослужбовців, то тепер – в основному, жінки й діти, пенсіонери, декілька вояків, що повернулися до родин у коротку відпустку чи прийшли з госпіталів.«Наші чоловіки, брати, сини, сусіди – зараз з честю воюють, а ми можемо лише одне – молитися за них…», – мовила дружина вояки.

Мешканці військового містечка Яворова висловлюють думку про те, що і в страшному сні їм не привиділося тоді, коли зводили самотужки біля КПП Залізної дивізії церкву, що прийде час і лейтмотивами Божественних літургій стануть молитви за мир в Україні, оздоровлення поранених в жорстоких боях на Сході, щасливе повернення рідних, близьких, сусідів з війни додому.

Отець-капелан Володимир Шидловський сказав, що молитви за мир в Україні, припинення кровопролиття в державі, за щасливе повернення вояків з війни додому, одужання поранених відбуваються щодня – і в дощ, і в спеку.

«Ми встановили ще одну фігуру Богоматері на території 53-го військового містечка Яворова, між будинками, біля якої теж проводимо молебні за мир», – наголосив отець-капелан.‡агрузка...